Новости




Специјалистичке службе

Служба хитне помоћи:

Др Сузана Степановић – спец. ургентне медицине – начелник службе

Др Горан Пауновић – спец. ургентне медицине

Др Дарко Чолаковић

Др Милета Анђелковић

Др Ненад Степановић

Др Биљана Шевић

Др Рената Паприкић

__________________________________________________

Стоматологија:

начелник: Др Иванка Огњеновић

Др Александра Јевремовић

Др Александар Вучковски

Др Марија Ранђеловић

Др Иван Војиновић

Др Виолета Џикић  Шолевић

КРЊЕВО:

Др Александра Ћевап (пре подне: уторак, четвртак; по подне: осталим данима)

МИЛОШЕВАЦ:

Др Александра Ћевап

ЛОЗОВИК:

Др Зорица Јовановић-Јанковић

МАРКОВАЦ: 

Др. Виолета Џикић Шолевић

О.Ш. “Свети Сава”:

Др Луција Петковић – спец. дечије превентивне стом.
Др Марија Ранђеловић

“Гимназија”:
Др Иван Војиновић

__________________________________________________

Интернистичка служба:

Др Оливера С. Томић

Др Мирјана Караџић (тренутно на специјализацији)

__________________________________________________

Неуропсихијатрија:

Др Анђелка Величковић – неуропсихијатар

__________________________________________________

Офталмологија:

Др Иван Мирчић – офтамолог

__________________________________________________

Оториноларингологија:

Др Иван Ивановић – оториноларинголог

__________________________________________________

Физикална медицина:

Др Снежана Вранковић – физијатар

__________________________________________________

Диспанзер за Ро и ултразвук:

Др Крска Величковић – радиолог

__________________________________________________

Ат Диспанзер:

Др Весна Марјановић – пнеумофтизиолог

__________________________________________________

Биохемијска лабораторија:

Др Слађана Јанковић – биохемичар

__________________________________________________

Поливалентна-патронажна служба:

Сунчица Бацић – Велика Плана

Јелена Ђуришић – Велика Плана, Доња Ливадица, Радовање

Јованка Николић – Велика Плана, Ракинац

Славица Ивановић – Велика Плана, Ново Село

Радмила Исаиловић – Велика Плана, Бресје, Купусина

Мирјана Ђорђевић – Старо Село

Снежана Илић – Марковац, Пиносава

Жељка Марковић – Крњево (2 дана рада на општој пракси)

Слађана Новаковић – Милошевац, Трновче

Гордана Стаменковић – Велико Орашје, Крушево

Радмила Тирнанић – Крњево

Далиборка Јовановић – Лозовик